WEBSHOP

Roline Optikai kábel 50/125 µm OM3 10m LC/LC (21.15.8828-5)

8 476 Ft

Cikkszám: DC_Roline211588285 Kategória:

Beérkezési idő: 3 nap

Engedélyezett utánrendelésre

További információk

Garancia

1 év

Gyártó

Roline

Gyári cikkszám

21.15.8828-5

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Roline Optikai kábel 50/125 µm OM3 10m LC/LC (21.15.8828-5)” értékelése elsőként